Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

E PAPRITUR: Dorëhiqet drejtori i spitalit të Durrësit, zëvendësuesi është GATI

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një dorëheqje e papritur është ajo e drejtorit të Spitalit të Durrësit, Alban Ramohitaj ditën e sotme.

Ramohitaj ka firmosur dorëheqjen e tij, ndërsa ende nuk janë bërë të ditura arsyet.

albsig

Sipas informacioneve, zëvëndësi i tij do të jetë personi i cili është i dyti në listën e konkursit, nga i cili doli dhe Ramohitaj.

Dorëheqja e drejtorit të Spitalit të Durrësit vjen vetëm pak ditë pas vizitës rutinë të ministres së Shëndetësisë në ambjentet spitalore, Ogerta Manastirliu.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img