Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
spot_img

E papritur! Bie Facebook dhe Instagram, rrjetet sociale në ‘Black out’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Facebook dhe Instagram, dy rrjetet sociale më të mëdha në botë sapo kanë rënë.

Down, çdo gjë “black out” dhe përdoruesit janë kapur në befasi nga ky ç’akordim i rrjeteve sociale.

Ata nuk kanë mundësi të hapin faqet e tyre personale, të shohin shkrime, foto apo dhe të kontaktojnë me të afërmit e tyre.

Ndërkohë mund të komunikoni përmes ‘Whatsapp’, ose aplikacioneve të tjera, ndërsa Twitter-i është disponibël.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img