Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

E papritur, bëri bujë me mesazhet erotike, aktorja shqiptare vesh fustanin e bardhë: Ai ma bën gjakun ujë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f789eeb362f47be15db7793f8f602a7e

Aktorja e 2XL Eliona Pitarka së fundmi ka qenë kryefjalë e mediave për shkak të disa mesazheve erotike që kanë qarkulluar së fundmi në rrjet, mes saj dhe një të panjohuri por nuk dihet nëse janë të vërteta.

Pitarka fill pas thashethemeve të mesazheve erotike, ka shijuar pushimet duke provokuar me disa foto tepër sensuale, tashmë vjen e veshur me fustanin e bardhë.

“Ai e kthen gjakun tim në verë…”, kështu shkruan Pitarka krahas fotos që ka publikuar në “Instagram”.

Nuk dihet se çfarë fshihet pas, por përshkrimi i saj lë shumë të nëkuptojë. Megjithëse ende nuk e dimë kush është personi që ia kthen gjakun në ujë.

Screenshot_6_copy.jpg

Screenshot_7_copy.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img