Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E paprecedentë! Pas një debati, shqiptari dhunon dhe bën për spital priftin në qendër të Bolonjës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë dhe e paprecedentë ka ndodhur në Bolonjë të Italisë.

Mediat e huaja bëjnë me dije se një shqiptar ka dhunuar priftin, At Domenico Vittorini.

At Domenico Vittorini u sulmua nga shqiptari para bazilikës së San Giacomo. Si fillim shqiptari 35-vjeç ka debatuar me priftin, arsyeja nuk dihet ende, dhe më pas ka filluar ta gjuajë atë me grusht.

Mediat vendase raportojnë se 35-vjeçari ka një të kaluar kriminale dhe gjithashtu ka probleme të shëndetit mendor.

Pas prifti është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa 35-vjeçari është arrestuar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img