Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

E PAPRECEDENTË/ Futi trupin e nënës së saj në frigorifer, policia arreston të bijën 10 vite më vonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

004b9709f434bdb05bf0a02ba69fc039

Një ngjarje e paprecedentë është zbuluar në Japoni. 

Policia ka gjetur trupin e një femre të gjetur në një apartament në Tokio dhe si autor të saj ka arrestuar Yumi Yoshino, vajza e saj.

Ajo u arrestua pasi trupi i nënës u gjet në një frigorifer. Sipas asaj që raportojnë mediat lokale, 48 vjeçarja tha se ajo e gjeti nënën e saj të vdekur dhe e fshehu trupin 10 vjet më parë sepse kishte frikë nga dëbimi nëse zbulohej vdekja e saj.

Trupi thuhet se u zbulua nga një pastruese pasi zonja Yoshino ishte detyruar të largohej nga banesa për shkak se nuk kishte paguar qiranë.

Vendndodhja e saj nuk dihej deri të premten në mëngjes, pasi hetuesit e gjetën atë në një hotel në qytetin Chiba, afër Tokios.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img