Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E paprecedentë, familjarët hedhin në lumë trupin e pajetë të burrit që vdiq nga Covid, arrestohen në flagrancë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

India është aktualisht vendi më i prekur dhe më i rënduar nga Covid, duke llogaritur dhe faktin që atje nuk ka raportim të saktë të shifrave të të prekurve dhe viktimave.

Shëndetësia është në kolaps dhe niveli i përhapjes së covid është shumë i madh. Çudira po ndodhin në vendin e dytë me popullsinë më të madhe në botë, pas Kinës.

Në videon e publikuar nga Dailymail shihet kur familjarët e një personi që humbi jetën nga Covid, e mbështjellin atë dhe e hedhin në lumë. Policia ka identifikuar dyshen dhe menjëherë i ka arrestuar, për shkak të hedhjes së kufomës nga ura e lumit Balrampur në Uttar Pradesh.

Burra janë identifikuar si Sanjay Kumar dhe Manoj Kumar, derisa viktima ishte Premnath nga Shohratgadh Siddharathanagar. Ai ishte pranuar në spital të martën e kaluar pasi kishte rezultuar pozitiv me COVID-19, por për fat të keq ndërroi jetë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img