Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

E pafalshme, ku e kaluan natën mbrëmë djemtë e kombëtares

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndeshja natën e mbrëmshme në Loro Boriçi u ndërpre pas rrebeshit të shiut që ndërpreu edhe sinjalet e transmetimit ndërsa ua bëri të pamundur futbollistëve në fushë.

Djemtë e kombëtares pas ndeshjes kanë shkuar në restorantin e stadiumit për të ngrënë darkë.

Por ç’ndodhi? Ndërsa futbollistët maqedonas janë nisur drejt hotelit të tyre për të pushuar të qetë, djemtë e kombëtares nuk e kanë patur një hotel pasi FSHF nuk kishte rezervuar për ta dhe dhomat ishin të zëna.

Kësisoj futbollistët janë detyruar të marrin autobusin e të udhëtojnë natën për të gjetur një vend fjetjeje afër Shkodrës, në Bushat.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img