Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

E padëgjuar më parë, shoferi del të pijë cigare, disa persona i marrin makinën në autostradën e Fierit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një mjet është grabitur mbrëmjen e sotme në autostradën Vlorë-Fier.

Paraprakisht mësohet se drejtuesi i automjetit në një moment ka hapur krahun dhe ka dalë të pijë një cigare jashtë mjetit.

Por mesa duket ai ka harruar të mbyllë me çelës makinën dhe si pasojë në pak minuta disa persona të paidentifikuar ende, i kanë vjedhur mjetin.

Për këtë ngjarje është njoftuar policia e cila ka ngritur postoblloqe për bllokimin e hajdutëve dhe gjetjen e mjetit të vjedhur.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img