Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

E padëgjuar më parë, prodhohet akullorja me shije djathi të bardhë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

89740e8a7e3eded30a7de5a625a391a1

Temperaturat e nxehta ngjallin dëshirën gjithnjë e më shumë për të ngrënë një akullore gjatë verës.

Shije të reja dalin çdo vit dhe tërheqin vëmendjen e konsumatorëve, por kjo shija e prodhuar nga kompania ‘Davey’s Ice cream’ në Amerikë nuk është dëgjuar më parë.

Kompania amerikane ka prodhuar shije djathi të bardhë. Dhe madje kjo shija ka bërë namin në të gjithë New Yorkun. Akullorja e re konsumohet pa fund dhe ka një çmim prej 5.5 euro për kupë.

A do ta provonit këtë shije?

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img