Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

E pabesueshme! Uragani “Irma” largon detin në brigjet e Karaibeve (PAMJET)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

 Pamje të pabesueshme janë shpërndarë së fundmi në rrjetet sociale, të një fenomeni të rrallë.

albsig

spring

Në fotot e publikuara vihet re se si deti, në brigjet Bahamas është larguar dhe në sipërfaqe ka vetëm rërë.

Një femomen i tillë parashikon uragane të tjera, raporton prestigjozja The Sun. 

bahamas.png

ocean2.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img