Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E pazakontë, Presidenti Emmanuel Macron qëllohet me shpullë nga një qytetar (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron është qëlluar sot me shuplakë nga një qytetar.

Ai ishte duke zhvilluar një takim me qytetarët, të cilët i ndante vetëm barriera. Kur Macron i është afruar një qytetar e ka kapur te dora dhe me dorën tjetër e ka goditur.

Truprojat e tij nuk kanë mundur ta parandalojnë këtë ngjarje, por kanë reaguar menjëherë duke e neutralizuar personin që qëlloi.

Ngjarja ka ndodhur gjatë një vizite zyrtare të Macron në qytetin Drome, ndërsa policia ka arrestuar dy persona.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img