Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

E pabesueshme, polici bashkiak në Tiranë i vjedh dy qese me këpucë një hallexhiu që shet me karrocë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pabesueshme është filmuar nga shoferë të rastit ditën e sotme në Tiranë.

Një hallexhi,ka dalë me një karroce me këpucë të përdorura për ë siguruar ushqimin e fëmijevë por i vjen një polic i bashkisë dhe i merr dy qese me këpucë si haraç në mënyrë që ta lejojë të vazhdojë të shesë këpucët e përdorura.

“Nuk di për cilin të të vijë më shumë keq: Për hallexhiun, për policin apo për veten që  jeton në këtë fare shteti qesharak i cili kioskat ja jep me koncesion të pasurve dhe ju merr ç’të mundet të varfërve”, shkruan nisma Thurje teksa publikon videon.

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fthurje%2Fvideos%2F542844905924682%2F&show_text=0&width=400″ width=”400″ height=”400″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img