Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

E PABESUESHME/ ‘Më sillni diçka, mos u bëni budallenj’, turisti i huaj ndihmon i vetëm të plagosurit në atentatin me kallashnikov në Prishtinë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

93ce3c31b8479f055f7cea5f65374770

Një tjetër video tronditëse është publikuar në lidhje me atentatin e sotëm në Prishtinë ku një personi qëlloi 4 veta me kallashnikov.

‘’RTV Besa’’ paraqiti pamjet kur një shtetas i huaj u vjen në ndihmë të plagosurve. Përpara kalimtarëve të stepur nga pamja shokuese, ai thërret për të ndihmuar në mënyrë emergjente të lënduarit.

Nga atentati u plagos 3 veta dhe mbeti i vdekur një tjetër.

Më shumë

spot_img