Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

E pabesueshme, gjatë 24 orëve të fundit Shqipëria regjistroi 2 viktima nga Covid, Britania më pak (SHIFRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një lajm i mirë vjen nga Britania e Madhe, lidhur me situatën e koronavirusit në vendin ishullor.

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer disa mijëra testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 1649 persona, të cilët e çuan në 4.421850 numrin total të të prekurve që nga fillimi i pandemisë.

Ajo që bën çudi është se gjatë 24 orëve ka pasur vetëm një viktimë nga covid, në një vend me 80 milionë banorë, ndërsa që në Shqipërinë tonë të vogël sot kishte 2 humbje jete, një 83 dhe një 90-vjeçar.

Numri total i jetëve të humbura në Britani është 127.539.

Screenshot 31

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img