Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

E njohim të gjithë, kjo është shoqja shqiptare e Kylie Jenner

Lajme të ngjashëm

Kylie Jenner dhe këngëtarja e njohur shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj, si duket janë bërë mikesha.

Shpesh herë vajzat janë parë nën shoqërinë e njëra tjetrës dhe së fundmi janë shfaqur bashkë në një foto të mikut të tyre të përbashkët, grimierit Ariel.

Ariel shihet duke pozuar në mes të Kylie-t dhe Anxhelinës, të cilat janë veshur të dyja me fustan të zi.

Kur Ariel kishte ditëlindjen, Kylie dhe Anxhelina ishin të ftuara e madje këngëtarja shqiptare u shfaq në videon e postuar nga miliarderja.

Gjithashtu në 94 personat që ndjek Kylie në Instagram është Anxhelina.

Më shumë