Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

“E njoh mirë Meghanin”, pas deklaratës së bujshme, reagon ish- i dashuri i Dukeshës: Ajo nuk është në gjendje të…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish- i dashuri Meghan Markle, aktori i njohur Joshua Silverstein, ka mbajtur anën e dukeshës në betejën e saj me familjen mbretërore.

Në një deklaratë ai tha se njihte mirë Meghan dhe hodhi poshtë disa nga akuzat e  ish-punonjësve të saj dhe Harry-t, të cilët kanë thanë se Meghan ka pasur ndaj tyre një sjellje tiranike. 

“E njoh mirë Meghanin, nuk është në gjendje të poshtërojë vartësit. Mendoj se ka bërë gjithcka për të qenë e lumtur dhe për të bashkëjetuar në një sistem, i cili ndoshta nuk ka qenë shumë mikpritës me dikë si ajo, për atë që përfaqëson dhe origjinën se nga vjen”, theksoi ish-i dashuri i Meghan.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit