Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

‘E njoftoi Berisha vetëdorëzimin e Balilit’, deputeti: Lleshi i Ramës dhe Rama i leshit flasin për sukses

spot_img

Lajme të ngjashëm

25ca6cf79eb1c9e64a4f5b4cc827fb7b

Deputeti i PD, Edi Paloka komenton vetëdorëzimin e Klement Balilit.

Paloka i kundërvihet ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe kryeministrit Rama, të cilët e cilësuan dorëzimin e Balilit si sukses të operacioneve policore.

Komenti i Palokës:

O qeveri e Lleshit…

E ka njoftuar Berisha prej oresh vetedorzimin e Balilit. Lleshi i Rames dhe Rama i leshit flasin per “suksesin e kapjes” se tij.

Te besosh se Lleshi kapi Balilin eshte si te besosh qe Rama eshte “kryeministri me i mire”. Lleshi i Rames shume shume rreh ndonje student naten po per “lufte kunder krimit” e shohin shqiptaret cdo dite…

Pas dy sulmeve te “Zerit te Amerikes”, Rames i duhej nje “sukses” dhe Balili ishte atje, gati…

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img