Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
1 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

E ngacmoi seksualisht në mes të rrugës, 22 vjeçarja shkon e tmerruar në Polici

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në orët e vona në Yershk të Tiranës, ku një vajzë e re është tmerruar pasi u ndalua në rrugë nga një person të cilin ajo nuk e njihte dhe është ngacmuar seksualisht.

Rasti në fjalë është denoncuar në komisariatin numër 6 në Tiranë nga 22 vjeçarja me inicialet M.M. Vajza ka rrefyer përpara oficerëve të policisë se një person i panjohur ka tentuar ta ngacmojë seksualisht në një rrugicë pranë një restoranti.

E reja ka pohuar se nuk e njihte burrin që e ka ndaluar dhe i ka kërkuar të kryejnë marrëdhënie seksuale.

Pas këtij denoncimi efektivët e Policisë së Shtetit janë vënë në veprim për të zbuluar autorin e këtij akti, duke përdorur kamerat e sigurisë në rrugën ku ka ndodhur ngjarja, për ta zbardhur atë të plotë.

Më shumë


spot_img

spot_img