Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

E ndjen gjithmonë mungesën e mamasë, Marjana Kondi shpërthen në lot: Nuk shkoj dot as në varreza, më duket sikur….

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja Marjana Kondi është një ndër figurat më të njohura dhe të vyera të kinematogrfisë shqiptare. Së fundmo ajo ka ardhur në një rrëfim plot emocione për jetën e saj personale.

E teksa ishte duke folur për fëmijërinë e saj dhe për vështirësit e jetës nuk arriti të mbajë lotët kur erdhi momenti për të folur për nënën e saj.

Ajo tregoi se e ndjen shumë mungesën e mamasë, ndërsa do të kishte shumë dëshirë që ta kishte pranë për ta përqafuar.

“Ma mbushte atë shpirtin plot si mua edhe vëllait. Mami, sa e bukur është kjo fjalë. Është ajo që të do vetëm të mirën, Kam shumë pishmane. Ky është një mesazh që ta dëgjojnë të tjerat, sa është gjallë të dalin me to e t’i takojnë. Kanë mirësinë butësinë, lum ato që i kanë. Unë vetëm ta kisha pak ta përqafoja. Por ja që nuk është, por është pranë meje”, tha aktorja.

Më tej Marjana tha se nuk shkon në varreza, pasi e ka të vështirë ta përballojë mendimet që i vijnë në momentin e përballjes me realitetin.

“Bëj një gabim që nuk shkoj në varreza. Se nuk e përballoj dot edhe mendoj se çarë është aty poshtë. Më duket shumë e vështirë”, shtoi më tej ajo.

Më shumë


spot_img

spot_img