E moshuara disiplinon trafikun me tharëse flokësh (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:38 05-06-2017 E moshuara disiplinon trafikun me tharëse flokësh (Video)

Një gjyshe nga Britania e Madhe duket se ka gjetur mënyrën e duhur për të shpëtuar nga shoferët e “çmendur” që shkelin normat e shpejtësisë.

E moshuara e cila banon shumë pranë një rruge për automjete, tashmë ka nisur të dalë me një tharëse flokësh në dorë të cilën ia drejton automjeteve.

Ajo thotë se metoda funksionon pasi shoferët kujtojnë se po mban në dorë një radar shpejtësie.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohen detaje të reja të iphone 8, me siguri s'do i rezistoni dot
Dalin emrat dhe fotot e dy prej tre terroristëve të sulmit në Londër »
Article Logic
Execution time: 0.016532897949219
array(1) { ["section"]=> string(61) "e-moshuara-disiplinon-trafikun-me-tharese-flokesh-video-81338" }