Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

E moshuara ‘bën me zemër’ fqinjët në Durrës, zjarrfikësit ngjiten me shkallë dhe e gjejnë në dysheme…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua e moshuar ka shqetësuar fqinjët e saj pasi nuk u është përgjigjur thirrjeve të tyre.

Ata kanë lajmërur menjëherë shërbimin zjarrfikës dhe ata kanë përdorur shkallët që të ngjiten në shtëpinë e saj.

Gjatë ndërhyrjes ata kanë bërë të mundur nxjerrjen e saj nga banesa.

Zjarrfikësit e kanë gjetur në dysheme të moshuarën,  të sëmurë,ndaj kanë thirrur autoambulancën e cila ka mbërritur në vendngjarje.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img