Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

“E mori njërën dhe e çoi në Dajt”, flet vëllai i motrave që u ekzekutuan në Astir

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f2a8359d7efc5dd429af23a9a43df267

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img