‘E mora vesh kur hyra në operacion’, Kryemadhi: E kam kaluar COVID-in pa asnjë simptomë, Ilir Metën e kam puthur në buzë dhe nuk e kapi virusi

Publikuar tek: politike, më 22:11 24-11-2020 ‘E mora vesh kur hyra në operacion’, Kryemadhi: E kam kaluar COVID-in pa asnjë simptomë, Ilir Metën e kam puthur në buzë dhe nuk e kapi virusi Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar se e ka kaluar koronavirusin pa asnjë simptomë, dhe këtë e ka marrë vesh kur ka hyrë në operacion për bajamet.

Ajo tha se koronavirusi nuk merret nga e puthura në buzë, pasi u shpreh se e ka puthur presidentin Meta dhe ai nuk është infektuar.

“Po e them për të disatën herë, unë e kam kaluar COVID-in absolutisht pa asnjë simptomë. Nuk kam ndjerë asgjë, as temperaturë, as kollë. Vetëm ditën që jam futur në operacion, më thanë që e kam kaluar COVID-in. Nuk merret koronavirusi nga e puthura në buzë. E kam puthur Ilir Metën dhe nuk e ka zënë. Kam bërë seriologjikun disa herë. E kam kaluar koronavirusin pa asnjë simptomë”, tha Kryemadhi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Zgjedhje farsë me një kandidat’, Kryemadhi i kthehet analistit: Po gruaja juaj ka pasur tre kandidatë kur...? (DEBATI I PLOTË)
Gazetarja i nxjerr fotot në ditëlindjen e Kallakut, habit Kryemadhi: Besi ia mati temperaturën të gjithëve, po kërcenim 1,2,3,...9 veta, jo 10 »
Article Logic
Execution time: 0.013484001159668
array(1) { ["section"]=> string(144) "e-mora-vesh-kur-hyra-ne-operacion-kryemadhi-e-kam-kaluar-covid-in-pa-asnje-simptome-ilir-meten-e-kam-puthur-ne-buze-dhe-nuk-e-kapi-virusi-228997" }