Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

E mitura rrëfen mes lotësh: Nëna nuk m’a tregonte kur kisha ditëlindjen, e fshihte sepse s’mund të më blinte gjë (E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

E mitura nga Rrësheni ka rrëfyer historinë e trishtë të familjes së saj, e cila ndodhet  në kushte të mjerueshme.

Jonida ka rrëfyer për emisonin “Shqiptarët për Shqiptarët” se nuk  e ka festuar asnjëherë ditëlindjen, nuk ka marrë asnjëherë një tortë me qirinj si bashkëmoshatarët e saj, pasi nëna e saj nuk ka mundësi për t’i blerë një dhuratë dhe nuk i tregon se kur e ka ditëlindjen. 

“Kurrë nuk kam festuar asnjë ditëlindje si gjithë të tjerët, kurrë, vetëm kur më kanë ftuar unë thosha po kur do të më bjerë ditëlindja mua a do kem ndonjë dhuratë ndonjë tortë, të paktën të isha dhe unë si fëmijët e tjerë, nuk e festojmë dot, aq sa mundemi, vetëm bukë të përditshme kemi për me hangër.

Mami ma fsheh nuk ma tregon, ajo nuk ka mundësitë e duhura, ishte në vështirësi, për ne për vete, nuk e shikoja dot ashtu duke qarë”, thotë mes lotësh Jonida.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img