E mitura i mbijetoi kancerit, por e vrau i ati për një arsye shokuese...

Publikuar tek: bota, më 16:18 18-09-2016 E mitura i mbijetoi kancerit, por e vrau i ati për një arsye shokuese...

Një baba monstër ka pranuar se ka rrahur për vdekje vajzën e tij vetëm 21-muajshe e cila i kishte mbijetuar një kanceri të rrallë në sy.

25-vjeçari, Ryan Lawrence, babai monstër tha se e kishte vrarë të miturën se u bë xheloz për gjithë vëmendjen që ajo mori pasi arriti t’i mbijetojë kancerit të rrallë.

Ngjarja shokuese ndodhi në apartamentin e tij në Nju Jork, ku ai e rrahu të miturën për vdekje me një shkop bejsbolli dhe dogji trupin e saj para se ta hidhte në kosh. Ai u shpall fajtor për vrasjen makabre dhe pritet të kryejë të paktën 25 vite burg.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shteti Islamik është pas sulmit me thikë në Minesota
Analiza tronditëse: Këtë vit pritet të vdesin 10,000 refugjatë »
Article Logic
Execution time: 0.013195037841797
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-mitura-i-mbijetoi-kancerit-por-e-vrau-i-ati-per-nje-arsye-shokuese-53311" }