Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

E merkura me mot të qëndrueshëm, temperaturat shkojnë deri në 27°C

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e mërkurë (sot) në vend do të hyjnë në qarkullim masat ajrore të qendrueshme. Orët më diell do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të vendit por nuk do të mungojnë vranësirat kalimtare në orët e mesditës.

Era do të fryjë me drejtim juglindje-veriperëndim e lehtë e mesatare përgjatë bregdetit. Valëzimi në dete i forcës 2 dhe 3 ballë.

Temperaturat parashikohen në:

– zonat malore 6°C deri në 24°C;

– zonat e ulëta 10°C deri në 27°C;

– zonat bregdetare 13°C deri në 27°C.

Më shumë

spot_img
spot_img