Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

E mbytën dhe trupin ia hodhën në rezervuar, lihen në burg tre të akuzuarit për vrasjen e Martin Çeços në Maliq

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Korçës ka vendosur sot masën e sigurisë “arrest në burg” për 3 të akuzuarit e vrasjes së 26-vjeçarit Martin Çeço, i cili u gjet i mbytur në rezevuarin e Maliqit.

Autorët Bleti Angjo dhe kushërinjtë Valter Mollaj e Edlir Mollaj, akuzohen se kanë mbytur me litar Çeçon dhe më pas trupin ia hodhën në rezervuarin e fshatit Kolanec të Maliqit.

albsig

spring

Ngjarje e rëndë u zbulua pak ditë më parë, ku pas denoncimit të babait,  Policia nisi kërkimet për të riun dhe zbuluan trupin e pajetë e 26 vjeçarit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img