Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

E mbuluar me shami, Fjolla Morina shfaqet krejtësisht ndryshe (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Fjolla Morina këtë herë është shfaqur ndryshe në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka postuar një foto ku shihet e mbuluar me shami, teksa uruar të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit.

“Mirë se vjen o muaj i bekuar i Ramazanit, qoftë i lehtë, i begatë dhe i mbushur me vepra të mira për të gjithë bësimtarët. Amin”, shkruan këngëtarja në “Instastory”.

Fjolla është shfaqur me shami, ndërsa shumicën e kohës jemi mësuar ta shohim seksi dhe provokuese.

Më shumë