Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

E mbuluar me lule dhe diamantë, Eni Koçi feston ditëlindjen e 25-të si në përralla

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot Eni feston 25 vjetorin e lindjes dhe sigurisht nuk kishin si të mungonin suprizat në këtë ditë mjaft të veçantë.

Mes shumë urimeve, ai i partnerit të saj, Genc Prelvukaj ishte më i veçanti për dashurinë e tij. Ai ka publikuar një foto të Enit,  e mbuluar në buqeta me lule dhe i ka dedikuar disa fjalë shumë të ëmbla.

“ Urime ditëlindjën dashuria ime. Uroj të kesh shumë vite jetë. Dua të jesh e lumtur çdoherë, e buzëqeshur dhe të kesh gjithçka që ke dashur dhe do në jetë.Ditët me ty, fillojnë dhe ikin sa hap e mbyll syte, sepse çdo moment ma bën të bukur. Je njeri i mirë, me zemër të mirë, që edhe njëmijë vite jetë po ti kisha, nuk do gjeja kurrë si ti.Vitet ikin shpejt, një ditë do shfaqen edhe fijet e bardha dhe rrudhat, por bukuria jote nuk do te shterrojë kurrë, sepse ajo gjendet në shpirt tek ti.Mund të shkruaj edhe njëmijë fjalë tjera por serish nuk pasqyroj saktë atë që e ndjej për ty. Gezuar yll i bukur. Unë të dua çdo ditë e më shumë”, shkruan Genci.

Mirëpo, vendin e parë për dhurata e fitojnë prindërit e Enit. Ata i kanë blerë për ditëlindje një unazë diamanti dhe këngëtarja nuk mund të qëndronte pa e shpërndarë menjëherë në “Instagram”

 “Dhurata më e bukur nga më të shtrenjtët e mi. Mami & babi”, shkruan Eni përkrah fotos së unazës.

Më shumë

spot_img
spot_img