Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

E mbante sekret prej kohësh, Fjoralba Ponari publikon foton me të dashurin

spot_img

Lajme të ngjashëm

2faa875260b58be41a8a7bdcc80748c6

Fjoralba Ponari është një nga personazhet publikë më të komentuar së fundmi, kjo është për shkak të pamjes së jashtme për të cilën është vlerësuar së tepërmi.

Moderatorja e njohur prej shumë kohësh e ka mbajtur të fshehtë jetën private, e sidomos lidhjen e saj intime.

Newsbomb pak kohë më parë mësoi se djali që i ka “rrëmbyer” zemrën moderatores bukuroshe, është Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë.

Fjoralba  më parë ka postuar foto me të dashurin e saj, për është kujdesur që t’ja mbulojë fytyrën.

Por së  fundmi moderatorja ka publikuar një foto në ‘Instastory’ e vitin 2017 ku i dashuri i saj shihet teksa i dhuron një puthje ndërsa Fjoralba duket shumë  e lumtur.

-640-0-5f82137a4b503.jpgadi1_copy.jpgadi3.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img