Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

E mbanin sekret, me videon më të bukur, Vlashent Sata zyrtarizon lidhjen me moderatoren e njohur shqiptare

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dojna Mema është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo prej disa kohës është një një lidhje, por ka preferuar që ta mbaj sekret. Edhe pse në mediat rozë qarkullonte lajmi se moderatorja ishte në një lidhje me këngëtarin Vlashent Sata.

Së fundmi ata kanë zgjedhur që lidhjen e tyre ta bëjnë publike në mënyrën me të bukur.

Vlashenti ka publikuar një video me moderatoren, ku ka bërë një kolazh të momenteve të tyre më të bukura.

“Uroj qe ky fundvit t’ju gjeje me zemren dhe syte plot dashuri. Gjithçka tjeter do të behet me mire dojnamema”, ka shkruar ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img