Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

E mbani mend shahisten e vogël në filmin ‘Dy herë mat’? Ja si duket sot Rudina që kërkonte ‘Edhe akullore, edhe çokollatë’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e97ffa44a35af9e06c47e5c0795d616d

Me siguri që të gjithë e mbani mend Rudinën, shahisten e vogël që në filmin “Dy herë mat” mundi në shah një nga shahistët më të mirë të Shqipërisë, Ilo Pincin.

Edhe pse nuk e vazhdon më aktrimin, shprehja e saj “edhe akullore, edhe çokollatë”, ka mbetur në mendjen e të gjithë atyre që kanë parë filmin.

Aktorja Manjola Begolli mbaroi studimet për ekonomik dhe sot është një biznesmene,

Ja si duket sot shahistja e vogël Rudina:

MANJOLA-BEGOLLI-5-640x360.jpgMANJOLA-BEGOLLI-6-640x360.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img