Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Showbiz & Lifestyle

E mbani mend Noçen e Big Brother? U shkon në plazh dy gazetarëve

Shkruar nga Newsbomb

Ju kujtohet ish konkurrentja e Big Brother që të gjithë e thërrisnin me pseudonimin Noçja?

Ajo me atë shqiponjën e madhe dykrenare mbi gjoks?

E pra, Najada Konomi ditën e sotme i është bashkuar dy plazhistëve të njohur për publikun, gazetarëve Ervin Kurti dhe Eraldo Rexho. “Na erdhi dashuria për vgizitë”, shkruan sakaq me entuziazëm Eraldo.

Noçja është duke u bërë gati të heqë rrobat e të marrë rrezet e diellit nën shoqërinë e dy djemve të ekranit.

Kuriozë jemi për atë tatuazhin tjetër që duket disi në pjesën e poshtme por Noçja mesa duket ka vendosur të na e zbulojë njëherë tjetër.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese