Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

E mbani mend Noçen e Big Brother? U shkon në plazh dy gazetarëve

Lajme të ngjashëm

Ju kujtohet ish konkurrentja e Big Brother që të gjithë e thërrisnin me pseudonimin Noçja?

Ajo me atë shqiponjën e madhe dykrenare mbi gjoks?

E pra, Najada Konomi ditën e sotme i është bashkuar dy plazhistëve të njohur për publikun, gazetarëve Ervin Kurti dhe Eraldo Rexho. “Na erdhi dashuria për vgizitë”, shkruan sakaq me entuziazëm Eraldo.

Noçja është duke u bërë gati të heqë rrobat e të marrë rrezet e diellit nën shoqërinë e dy djemve të ekranit.

Kuriozë jemi për atë tatuazhin tjetër që duket disi në pjesën e poshtme por Noçja mesa duket ka vendosur të na e zbulojë njëherë tjetër.

Më shumë