Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

E mbani mend emisionin ‘Kutia e fundit’? Enkel Demi trego pse ia mbyllën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

df1d62c7d3120ac4e10ad43c39c0fb00

Emisioni “Kutia e fundit” e gazetarit dhe moderatorit Enkel Demi ka qenë padyshim një ndër emisionet më të ndjekura për kohën kur zhvillohej.

Sot, shumë vite pasi ai projekt u mbyll, drejtuesi Enkel Demi ka treguar arsyen.

“Kur unë bëja ‘Kutia e fundit’, televizioni ku punoja vendosi ta mbyll dhe të vendos Ezelin. Unë dhe Edi Oga vendosëm të bëjmë ca prova për kinostudio, po ngelën vetëm në foto”, tha ndër të tjera Demi në Abc Neës.

Screenshot_1.jpg
2bdbdb952d2db77069734b797b823084.png
Screenshot_2.jpg
Screenshot_7.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img