Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

E mbani mend Azisin? Këngëtari ka pësuar ndryshim drastik në pamje (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

820c2bcd189e36325eec948aa3f3ccaa

Të gjithë e mbajmë mend këngëtarin bullgar Azis u bë i njohur me këngën e tij ‘Sen Tropez’ e cila dëgjohet edhe sot.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen në videoklip ishte pamje e këngëtarit i cili shfaqej me flokë të lyer dhe me tualet.

Mirëpo ka kaluar disa vite dhe këngëtari duket krejt ndryshe.

Këngëtari 41-vjeçar tashmë është një brun shumë i pashëm.

Ai është shumë i ndjekur në rrjete sociale dhe shumë aktiv me postime duke tërhequr vëmendjen me pozat.

auto_-640-0-5d0fef4ac44961561358031.jpgauto_-640-0-5d0fef4b4b36e1561358028.jpgauto_-640-0-5d0fef49c405e1561358026.jpg

 

 

 

 

 

Më shumë

spot_img