Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E mbajti të fshehtë shtatzëninë, Tuna bëhet nënë për herë të dytë, zbulon gjininë dhe emrin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi është bërë nënë për herë të dytë.

Këngëtarja ka sjellë në jetë një djalë ditën e djeshme, teksa lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë Tuna me disa foto të publikuara në Instagram, kur djali i saj ka ardhur në jetë.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj dhe emrin, Zen.

“Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem.Gëzuar Dita e Nënës! Krenare mami i Tian and Zen,”- shkruan ajo.

Kujtojmë që këngëtarja e ka mbajtur të fshehtë lajmin e shtatzënisë, deri dje që djali erdhi në jetë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img