Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

E mbajtën të fshehtë prej vitesh, partneria e Flori Mumajesit publikon foto me këngëtarin

Lajme të ngjashëm

Prej vitesh lart e poshtë kanë qarkulluar lajmet se Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu janë në një lidhje.

Ndonëse deri më tani asnjë prej të zotëve të punës nuk e ka pranuar, kanë qenë fansat ata të cilët kanë bërë që moderatorja të ndajë nëj video ku shihet e lumtur krah këngëtarit.

“A do na tregosh një foto me Florin Mumajesin?”,- e pyeti një fans.

Mderatorja u treguar menjëherë e gatshme duke ndarë foton me mbishkrimin: “Jo foto, po video”.

Dyshja e kanë mbajtur lidhjen e fshehtë, por në fundvit të 2022 ata bënë rrjetin lëmsh. Ishite Flori ai i cili postoi një foto në rrjetet sociale me moderatoren kosovare duke bërë që të gjithën djekësit të mendonin se mos vallë ky ishte një konfirmim nga ana e këngëtarit.

Më shumë