Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

E lidhur me Redjan RRAJËN, Krimet e Rënda i kthejnë celularin Kejvina Kthellës, llogaritë bankare dhe makina e modeles ende nën sekuestro

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Krimeve të Rënda i kthen Kejvina Kthjellës celularin, por llogaritë e saj bankare vijojnë të mbeten të bllokuara dhe makina e modeles është ende nën sekuestron e policisë.

Kthjella është e dashura e Redjan Rrajës, të arrestuarit për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku mbeti i plagosur ky i fundit dhe Landi Muharremi, i njohur si ‘Rumi’, ndërsa humbi jetën Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja.

Prokuroria sekuestroi ditën e djeshme telefonin, makinën e Kthjellës, si dhe bllokoi llogaritë bankare të modeles si rezultat i hetimeve që po zhvillohen për zbulimin e autorëve të atentatit kundër prokurorit Arjan Ndoja. 

Kthjella, ish-velinë dhe modele rezultoi të kishte kontakte me 34 vjeçarin Redjan Raja, i akuzuar për atentatin ndaj prokukurorit Arjan Ndoja.

Më shumë
spot_img
spot_img