Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E largoi nga Mapo, por Alfred Lela i jep një emër-propozim për postin e drejtorit, kap ngushtë Henri Çilin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4e28aac4d4d52045dffa96fdc31c5490

Alfred Lela ka kapur ngushtë ish-shefin e tij, Henri Çilin, kur i ka propozuar emrin e Armand Shkullakut për postin e drejtorit të gazetës Mapo.

Gjatë diskutimit në “Studio e Hapur”, Lela u shpreh: “I propozoi Henrit të marrë drejtor të mediave Mapo, Armand Shkullakun. Kjo do të fshinte çdo pretendim për ndikimin e qeverise tek ai”.

Megjithatë, Çili është përpjekur të shmangë emrin e Armand Shkullakut, duke thënë se ish-drejtori i Abc News e ka patur me kohë këtë ofertë, por, ai do të ishte i gatshëm të mbështeste “çdo person që do të kishte një projekt vetëmenaxhues për Mapon”.

Lexo edhe: Alfred Lela dhe Henri Çili përballen direkt në studio, tregojnë versionin e tyre për largimin nga “Mapo”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img