Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

E lanë pa ujë e bukë, ja si hakmerret fotografi ndaj çiftit që po martohej

Lajme të ngjashëm

Një situatë e pazakontë ka ndodhur me një fotograf, i cili ka shkaktuar një debat të gjerë në internet.

Ai ka zbuluar se fshiu fotot e dasmës së një çifti, pasi kishte punuar me orë të tëra në vapë pa pushim, pa ujë e ushqim.

Fotografi në SHBA ndau me ndjekësit historinë e tij dhe ngriti pyetjen: “A jam unë i keq” duke shpjeguar se ai nuk është një fotograf profesionist.

Ai ra dakord të ndihmonte një mik që po martohej për një shumë prej 250 dollarësh dhe pasi punoi gjithë ditën, dhëndri refuzoi që fotografi të pushonte dhe të ushqehej.

Por dhëndri insistoi që ai duhej të të vazhdonte me fotografimin, ose të shkonte në shtëpi dhe fotografi i zemëruar fshiu fotot e dasmës dhe u largua, duke e lënë çiftin të dëshpëruar.


Më shumë