Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

E la se nuk e kënaqte në shtrat, Erjona Sulejmani publikon FOTO në plazh me Blerim Xhemajlin

spot_img

Lajme të ngjashëm

ca2d3e38390f39ca2ad17d7b65c7f12f

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemajli, Erjona Sulejmani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të ekranit.

Bëri shumë bujë në media ndarja e saj nga ish-bashkëshorti, por akoma më tepër tërhoqi vëmendjen deklarata se Blerimi nuk e kënaqte në shtrat.

Mirëpo së fundmi modelja ka habitur më një foto në Instagram, ku shihet në plazh me Blerimin dhe djalin e tyre, ndërkohë një ndjekës e ka pyetur nëse janë rikthyer bashkë.

‘Jo. Ne jemi thjesht dy prindër, që mundohemi të jemi ‘normal’ që ta bëjmë fëmijën tonë që të rritet mirë’, i është përgjigjur Erjona, duke treguar se pavarësisht se janë ndarë mbeten ende miq.

srhg.jpg

4-9.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img