E kuruar në çdo detaj, kjo foto e Kejvinës do t'ju lërë 'pa mend' (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:33 14-07-2020 E kuruar në çdo detaj, kjo foto e Kejvinës do t'ju lërë 'pa mend' (FOTO) Kejvina Kthella

Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vënendjen, kjo falë formave trupore që ka.

Ajo ndiqet nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, ndërsa herë pas here ndanë edhe foto "hot" me ndjekësit e saj.

Këtë herë Kejvina ka postuar një foto në 'Instastory', ku shihet me bikini pranë pishinës.

Modelja shihet e kuruar në çdo detaj, me bikini portokalli, shihet e kuruar në çdo detajë parë pishinës.

Dhe ky postim nuk kishte se si mos të pëlqehej nga ndjekësit të cilët nuk kanë nguruar që t’i lënë edhe komente të ndryshme.

Screenshot_15.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0055439472198486
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-kuruar-ne-cdo-detaj-kjo-foto-e-kejvines-do-t-ju-lere-pa-mend-foto-213819" }