E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella ‘ndez’ rrjetin me format seksi: Emri im i vërtetë është…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:58 15-08-2020 E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella ‘ndez’ rrjetin me format seksi: Emri im i vërtetë është…

Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vënendjen, kjo falë formave trupore që ka.

Ajo ndiqet nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, ndërsa herë pas here ndan edhe foto "hot" me ndjekësit e saj.

Së fundmi Kejvina ka pozuar me një fustan në formë sirenë dhe duket vërtetë e mrekullueshme.

Futsani i vë në pah format trupore, ndërsa i ka zbuluar edhe gjoksin ‘bombastik’.

E nuk kishte sesi në një foto kaq seksi të mungonin komentet e shumta dhe pëlqimet.

“Çkemi emri im i vërtetë është Barbi” shkruan Kejvina krahas fotos.

Screenshot_16.pngScreenshot_17.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010313034057617
array(1) { ["section"]=> string(97) "e-kuruar-ne-cdo-detaj-kejvina-kthella-ndez-rrjetin-me-format-seksi-emri-im-i-vertete-eshte-217209" }