Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

E kthen në “skifter”, Bes Kallaku zbulon pjesën më “hot” në trupin e Xhensilës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar.

Së fundmi Bes Kallaku është pyetur në emisonin “Zemër Luana” se kush është pjesa më “hot” e trupit të  Xhensilës që e kthen në një “skifter”.

Besi nuk ka ngruruar të përgjigjet duke dhënë dhe një deklaratë romantike për partneren e tij.

“Është e gjitha yll, ama sytë i ka…Kur më sheh ashtu, nuk e di”, u shpreh aktori.

Më shumë


spot_img
spot_img