Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

E konfirmon Rama: LIBRA e Vlorës bashkohet me LSI-në, ky bashkim frymëzohet nga kauza patriotike e shpëtimit të Shqipërisë nga Rilindja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nënkryetari i LSI-së Luan Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale ka treguar se partia LIBRA në Vlorë është bashkuar me LSI-në.

Rama thotë se ky bashkim frymëzohet nga kauza patriotike e shpëtimit të Shqipërisë nga e keqja më e madhe që e ka emrin Rilindje.

“25 prilli – dita e madhe e fitores:

LIBRA E VLORËS BASHKOHET ME LËVIZJEN SOCIALISTE PËR INTEGRIM

Libra e mirëpritur në Lëvizjen Socialiste për Integrim, në forcën moderne të të rinjve, në fuqinë e madhe të ndryshimit dhe të fitores. Ku tjetër më mirë se në Vlorë merr vlerë bashkimi, e bashkimi i Librës me LSI-në, frymëzohet nga kauza patriotike e shpëtimit të Shqipërisë nga e keqja më e madhe që e ka emrin Rilindje”, shkruan Luan Rama.

25 prilli – dita e madhe e fitores: LIBRA E VLORËS BASHKOHET ME LËVIZJEN SOCIALISTE PËR INTEGRIM Libra e mirëpritur në…

Posted by Luan Rama on Friday, 16 April 2021
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img