Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

E kishit harruar si emër? Edmond Koseni fiton 121 paga dhe duhet të rikthehet në polici

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-komisari i hekurt i cilësuar në Elbasan, njeriu që para 10 vitesh akuzohej se rrihte vetë qytetarë të arrestuar, apo me skena të tilla si derdhja e kokainës nga ura, duhet të rikthehet në polici.

Eshtë pikërisht gjykata që ka vendosur për të rikthyer në punë komisarin duke detyruar ministrinë e brendshme që ti paguajë të gjitha detyrimet financiare ndaj tij.

Prej 10 vitesh, Koseni u pezullua nga detyra për shkak të një procesi penal kundër tij. Por pas hetimeve doli I pafajshëm dhe u la jashtë strukturave.

Koseni punoi në kompani private dhe iu fut kalvarit të gjyqeve.

Ai u largua nga detyra në vitin 2001 pas hetimit penal që nisi për të nga një qytetar që pretendonte se ishte dhunuar prej tij.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img