Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

“E kisha të pamundur të isha në program” Eva Murati zbulon arsyen e mungesës së saj në ekran: Trupi im pësoi kolaps….

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e mërkurë mungesa e Eva Muratit në Champions League ka shqetësuar të gjtihë ndjekësit e saj.

Mirëpo, për këtë mungesë Eva ka një arsye të fortë dhe përmes një postimi në Instagram zbuloi se pse mungoi në program.

Ajo ka rrëfyer se nuk ka qenë e pranishme për shkak se ka qenë e sëmurë, por jo me Covid-19.

Më tej me nota humori moderatorja ka shtuar se trupi I saj pësoi një “Kolaps” pas aventurave të saj të fundit.

Kujtojmë se disa ditë më parë Eva ishte e ftuar speciale  në një nga emisionet më të ndjekura në Itali, “Tiki Taka”, i cili i dedikohet sportit dhe transmetohet në “Mediaset”.

Gjithashtu Eva zbuloi se aty kishte arritur që të lidhte dy kontrata për të qenë imazhi I dy kompanive prestigjoze. Epo..syri i keq duhet të plaste diku! 

“Në pamundësi për tju kthyer mesazh të gjithëve atyre që më kanë shkruar përse nuk u shfaqa në emisionin e të mërkurës në Champions League po shkruaj këtu! Faleminderit nga zemra për ato qindra mesazhe që kam marrë, më janë mbushur sytë me lot kur i kam lexuar! Ne 4 vjet Champions kurrë nuk ka ndodhur të mos jem e pranishme por për shkak se isha e semurë, (jo Covid) e kisha të pamundur të isha në program! Le te themi që trupi im pësoi kolaps pas gjithë atyre aventurave fatlume që kam patur këto kohë (do plaste diku syri i keq 🧿😋) Ju faleminderit edhe njëherë gjithë dashamirësinë që keni treguar ndaj meje që nga dita e parë e deri më sot!”- shkruan Eva në postimin e saj në Instagram.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img