Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

E kërcënuan se pranoi mandatin nga lista e PD, Salianji: Karamelon nuk njihte populli si deputet se nuk do falte tradhëtinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti Ervin Salianji ka reaguar në lidhje me kërcënimin me jetë që i është bërë  Ligoraq Karamelo pasi ka pranuar mandatatin e deputetit nga listat e Partisë Demokratike.

Salianji shprehet se kërcënimet nuk kanë qenë politike. Sipas Salianjit, askush nuk e njihte Karamelon më herët, nëse do e njihnin nuk do e falnin tradhëtinë dhe trafikun e mandatit.

‘Ligoraq Karamelon e njihte pakkush si kandidat në fushatë dhe ai thuajse nuk dilte fare. Jam i sigurt qe nuk e kanë njohur as sot si deputet, dhe shyqyr që nuk e kanë njohur. Kërcënimet nuk kanë qenë politike. Se nëse do e njihte populli i revoltuar nuk e fal tradhetine dhe trafikun e mandatit’, shkruan Salianji.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img