Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

E keni vënë re? Kjo është këngëtarja shqiptare që ka “vjedhur” vëmendjen e Cristiano Ronaldos dhe ka fituar një “follow” nga ai

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të suksesshëm. Gjithashtu ai është edhe një ndër sportistët më të ndjekur në “Instagram”.

Së fundmi një detaj ka rënë në sy të fansave. Ronaldo ndiqet nga afro 300 milionë ndjekës, ndërsa ai ndjek vetëm 476 persona dhe një prej tyre është këngëtarja shqiptare, Rita Ora.

Mesa duket si shumë të tjerë, Rita admirohet edhe nga vetë Ronaldo.

Kujtojmë se një veprim i Ronaldos gjatë një konference të mbajtur ditën e hënë për mediat ka bërë xhiron e rrjetit.

Futbollisti shihet teksa nuk pranoi të pinte Coca-Cola dhe në vend të saj preferoi shishen e ujit, veprim i cili solli plot 4 miliardë dollarë humbje te kompania.

201091307 489268899002814 7449649530652426070 n

Më shumë

spot_img
spot_img