Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

E keni prerë shalqirin gabim gjatë gjithë kohës, kjo është mënyra e duhur (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Me afrimin verës fruti i shalqirit është një domosdoshmëri për t’u freskuar nga temperaturat e larta, por duket se metoda klasike e prerjes tashmë është jashtë mode.

albsig

spring

Për të shmangur përlyerjen dhe më pas sheqerin ngjitës që në plazhe rrezikon të tërheqë edhe grerëzat, ka një mënyrë më të thjeshtë dhe efikase në prerje. Ndiqni këtë video:

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img